300 мл молока і жменя ягід! Десерт «як у ресторані» без духовки та випічки

У сезон малини готую такий десерт мало не щотижня, адже виходить неймовірно смачно, красиво й без жодної випічки.

Інгредієнти:

  • молоко — 300 мл
  • яєчні жовтки — 3 шт.
  • цукор — 70 г
  • желатин — 25 г
  • холодна вода — 70 мл
  • густий йогурт — 350 г
  • ванільний цукор — 10 г
  • свіжа малина — 200 г

Приготування:

У каструлю вливаю молоко, додаю жовтки та цукор. Добре перемішую вінчиком до однорідності.

Ставлю на середній вогонь і, постійно помішуючи, доводжу масу до загустіння. Коли з’являються перші бульбашки кипіння, проварюю ще кілька секунд і знімаю з плити.

Желатин заливаю холодною водою та залишаю на 5 хвилин для набухання. Потім додаю його до гарячої молочної суміші та ретельно перемішую до повного розчинення.

Додаю густий йогурт і ванільний цукор. Знову добре перемішую, щоб маса стала гладенькою та однорідною.

Переливаю майбутній десерт у форму або чисту упаковку з-під молока з вирізаним верхом. Даю трохи охолонути.

300 мл молока і жменя ягід! Десерт «як у ресторані» без духовки та випічки

Коли маса починає злегка густішати, викладаю зверху свіжу малину. Ягоди залишаються на поверхні та дуже красиво виглядають у готовому десерті.

Ставлю форму в холодильник щонайменше на 2–3 години до повного застигання.

Після охолодження акуратно виймаю десерт із форми та нарізаю порційними шматочками.

300 мл молока і жменя ягід! Десерт «як у ресторані» без духовки та випічки

Виходить ніжний, легкий і дуже ефектний десерт, який смаком нагадує дорогу панакоту з ресторану. Смачного!